چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 20 اسفند 1396 ساعت 10:11

مشکلات کشور بااستیضاح حل نمی شود/ نمی‌توانم به عملکرد اقتصادی روحانی نمره دهم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مسعود پزشکیان درباره استیضاح وزرای راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی دولت دوازدهم در هفته جاری گفت: معتقدم مشکلات باید ریشه ای حل شود و با استیضاح مشکلات رفع نخواهد شد

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تبریزبیدار درباره استیضاح وزرای راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی دولت دوازدهم در هفته جاری گفت: معتقدم مشکلات باید ریشه ای حل شود و با استیضاح مشکلات رفع نخواهد شد.

وی اضافه کرد: ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و ما در طول این مدت تنها مدیران را تغییر داده ایم، در حالی که نه تنها مشکلات حل نشده بلکه عمیق تر هم شده است و علتش این است که به جای حل ریشه ای مشکلات، به تغییر مدیران بسنده می کنیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حال آنکه برای جلوگیری از وقوع مجدد مشکلات باید علل ریشه‌ای آن را شناسایی کرده و نسبت به رفع آنها اقدام نماییم.

وی همچنین در پاسخ به اینکه کارنامه اقتصادی دولت تدبیر و امید در سال جاری را چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: با توجه به متفاوت بودن متغیرها و اختیارات، نمی توانم نمره مشخصی بدهم.

پزشکیان در پایان به ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت روحانی در آذربایجان شرقی پرداخت و افزود: ما سعی کرده ایم سهم استان را از فعالیت های اقتصادی دولت بگیریم اما کم و کاستی ها به حدی است که به این سادگی این مشکلات به اتمام نمی رسند.