فوق تخصص جراحی قلب، نایب رئیس مجلس و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

جستجو و فیلتر اخبار

تاریخ شروع انتشار

-

جدیدترین اخبار و رویدادها

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید

امروز613
دیروز993
این هفته613
این ماه12881
کل بازدیدها12881

افراد آنلاین

1
آنلاین

شنبه, 10 آذر 1397 ساعت 10:50

منابع کشور باید برای ایجاد امنیت، ثبات و رشد اقتصاد آزاد هزینه شود

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها فقط هماهنگ کننده امور هستند و منابعی که در کشور وجود دارد باید برای ایجاد امنیت، ثبات و رشد اقتصاد آزاد هزینه شود.

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی روز (پنجشبه 8 آذرماه) پس از بازدید از بافت تاریخی شهرستان زواره گفت: رسانه، روحانیت و مسئولان فرهنگی باید وظیفه خود را در بیداری نگرش ها به درستی ایفا کنند، چرا که کافی است بدانیم روی چه گنجی قرار گرفته ایم تا بتوانیم از آن استفاده بهینه کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود هماهنگی و هارمونی در بافت مسکونی شهرستان زواره افزود: اگر به این فرهنگ بازگردیم، وحدت، هماهنگی و هم زیستی را راحت تر می توان در جامعه گسترش داد.

وی با اشاره به اینکه در گذشته تقسیم کار وجود داشت، ادامه داد: در گذشته نهرها و جوی ها توسط مردم هر محله احداث و لایروبی می شد اما پس از انقلاب عنوان شد که دولت تمام این اقدامات را انجام می دهد، اما لایروبی انجام نشد و شهرها تخریب و کشاورزی از بین رفت.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت ها هماهنگ کننده امور هستند، اظهار داشت: منابعی که در کشور وجود دارد باید برای ایجاد امنیت، ثبات و رشد اقتصاد آزاد هزینه شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، می توانند جامعه را بسازند و اگر خود را از جامعه کنار بکشند، هیچ دولتی قادر نخواهد بود که مشکلات موجود را رفع کند

بازدید دکتر پزشکیان از مناطق تاریخی شهرستان زواره

بازدید دکتر پزشکیان از مناطق تاریخی شهرستان زواره

بازدید دکتر پزشکیان از مناطق تاریخی شهرستان زواره

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.