چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:56

نخبگان علمی باید علم و دانش خود را برای خدمت به كشور بكار گیرند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه انسان به دلیل علم و دانایی كه دارد مورد عبادت و تكریم همه ملایك است، گفت: دانستنی كه به توانستن منجر شود انسان را به درجات عالی می‌رساند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان به نقل از ایرنا، وی روز پنج‌شنبه در همایش تجلیل از رتبه‌های برتر علمی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی تبریز افزود: كسانی كه در المپیادها و جشنواره‌های علمی رتبه كسب می‌كنند، باید علم خود را با مهارت توام كرده و این علم و مهارت را در استخدام و نجات جامعه بكار گیرند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه انسان به دلیل علم و دانایی كه دارد مورد عبادت و تكریم همه ملایک است، گفت: دانستنی كه به توانستن منجر شود انسان را به درجات عالی می‌رساند.
پزشكیان تاكید كرد: آینده درخشان نخبگان در گرو تلاش مستمر برای كسب علم و دانش و توانایی استفاده از این علم در جامعه است.
رییس دانشگاه علوم پزشكی تبریز نیز در این مراسم گفت: این دانشگاه از نظر رشد تولید علم بیشترین سرعت را در بین سایر دانشگاه های كشور داشته است.
علیرضا یعقوبی افزود: دانشگاهیان و دانشجویان باید برای رسیدن به قله های برتر علمی جهان تلاش كنند تا به جایگاهی كه شایسته نظام جمهوری اسلامی است، برسیم.
در این مراسم از ۵۳ دانشجوی نمونه و دارای رتبه های برتر در جشنواره ها و المپیادهای علمی و فرهنگی كشور و از مدال آوران مسابقات اختراعات كروواسی تجلیل به عمل آمد.

خواندن 13628 دفعه