چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:30

تمام پروژه ها در آذربایجان شرقی باید با روش های علمی پایه گذاری شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی در آذربایجان شرقی باید با روش‌های علمی پایه‌گذاری شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود پزشکیان ظهر سه شنبه در همایش بزرگداشت روز شوراها با بیان این مطلب اظهار داشت: شوراها باید با همفکری مردم بهترین پیشنهادها را برای مسوولان در راستای توسعه کلانشهر تبریز ارایه دهند تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه کلانشهر تبریز باشیم.
وی اضافه کرد: با ارایه بهترین پیشنهادها از سوی مردم و شوراها صاحب بهترین امکانات و پروژه ها در استان خواهیم بود و در این صورت کلانشهر تبریز به جایگاه واقعی خود دست خواهد یافت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شوراها با پیشنهادهای خود به مسوولان باید امکاناتی را در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه کمتر برای حل مشکلات مردم و شهر ایجاد کنند تا مردم به مطالبات واقعی خود دست یابند.
پزشکیان خاطرنشان کرد: تمام پروژهایی که برای عمران و آبادانی استان اجرا می‌شود باید به صورت علمی و اصولی باشد و نسل های آینده نیز از پروژه های اجرایی استفاده کنند.
گفتنی است در پایان همایش بزرگداشت روز شوراها از شهرداری‌ها و اعضای شوراهای اسلامی جدید و سابق آذربایجان شرقی و کلانشهر تبریز تجلیل و تقدیر شد.

خواندن 13264 دفعه