فوق تخصص جراحی قلب، نایب رئیس مجلس و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

جستجو و فیلتر اخبار

تاریخ شروع انتشار

-

جدیدترین اخبار و رویدادها

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید

امروز192
دیروز880
این هفته6095
این ماه19259
کل بازدیدها576716

افراد آنلاین

12
آنلاین

یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 16:41

آیا سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی به صلاح مملکت است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: سوالاتی که مطرح است را خیلی راحت می‌توانیم در جلسات مجلس و دولت مطرح کنیم تا رئیس جمهور حرف‌های خود رامطرح کند ولی به این شکل مطرح کردن را نمی‌دانم چقدر به صلاح مملکت است.

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارزیابی از طرح سوال از رئیس جمهور، اظهار داشت: طرح سوال از رئیس جمهور به این شکل که نماینگان آن را امضا کنند و به رئیس جمهور بگوییم در این زمینه به مجلس توضیح بدهد را نمی‌دانم چقدر به مصلحت کشور است؟

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما می‌توانیم از رئیس جمهور دعوت کنیم تا گزارش‌هایی را در خصوص مسائل مختلف مطرح کنند ولی با عنوان طرح سوال از رئیس جمهور که 120 نماینده هم آن را امضا کرده‌اند، موافق نیستم، بیان کرد: همانگونه که وزرا در مجلس حاضر می‌شوند، می‌توانیم در جلسات دولت و مجلس از رئیس جمهور بخواهیم تا خواسته‌های نمایندگان مجلس را تامین کند و لزومی ندارد به این شیوه سوال کنیم تا رئیس جمهور پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه سوالاتی را که مشاهده کردم، جهت اطلاع است؛ حداقل سوال‌هایی را که من دیدم این گونه بود، افزود: موسسات مالی و اعتباری نیز یک بخش از سوال نمایندگان است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش موسسات مالی دولت چه کاری می‌تواند انجام دهد وقتی که این کار را هر 3 قوه پیگیری می‌کنند و تنها کار یک قوه نیست، ادامه داد: سوالاتی که مطرح است را خیلی راحت می‌توانیم در جلسات مجلس و دولت مطرح کنیم تا رئیس جمهور حرف‌های خود را مطرح کند ولی به این شکل مطرح کردن را نمی‌دانم چقدر به صلاح مملکت است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روندی که در مورد موسسات مالی در جریان است بالاتر از اختیارات رئیس جمهور است، گفت: قوه قضائیه و دولت کارهایی کرده‌اند که خارج از این چهارچوب‌ها است و مجلس نیز کمک می‌کند؛ رئیس جمهور به تنهایی مگر می‌تواند کمک کند./

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.